ДЯКУЄМО ВОЇНАМ, ЯКІ ЗАХИЩАЮТЬ КРАЇНУ!

Співпраця з ІУАД в проекті "ЕА М. Грушевського"

22 березня 2019 р. Національна історична бібліотека України та Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського НАН України уклали Договір про співпрацю у проекті "Електронний архів Михайла Грушевського".
 
Договором передбачається, що Національна історична бібліотека України надаватиме бібліографічну підтримку е-Архіву Михайла Грушевського; сприятиме роботі членів робочої групи з реалізації міжвідомчого інформаційного проекту у підготовці pdf-копій творів М.С.Грушевського та праць про його життя та діяльність; скануватиме і передаватиме відскановані у Бібліотеці pdf-копії творів М.С.Грушевського та праць про його життя та діяльність для розміщення на веб-порталі е-Архіву Михайла Грушевського у вільному доступі.

На веб-порталі «Електронний архів Михайла Грушевського» в окремому розділі буде розміщено інформацію про примірники творів М.С. Грушевського, видання з його автографами і дарчими написами на його адресу, що знаходяться на зберіганні у Бібліотеці, із відповідними гіперпосиланням на веб-сайт Бібліотеки.

 

Грушевський Михайло Сергійович, електронний архів

 

MYKHAILO HRUSHEVSKY DIGITAL ARCHIVES
е-АРХІВ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО

Організатори заходу:
Національна історична бібліотека України
Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського НАН України
Aдреса матеріалу: http://hrushevsky.nbuv.gov.ua/item/0006335