ДЯКУЄМО ВОЇНАМ, ЯКІ ЗАХИЩАЮТЬ КРАЇНУ!

Співпраця з ІУАД в проекті «ЕА М. Грушевського»

22 березня 2019 року Національна історична бібліотека України та Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С.Грушевського НАН України уклали Договір про співпрацю у проекті «Електронний архів Михайла Грушевського».
 
Договором передбачається, що Національна історична бібліотека України надаватиме бібліографічну підтримку е-Архіву Михайла Грушевського; сприятиме роботі членів робочої групи з реалізації міжвідомчого інформаційного проєкту у підготовці pdf-копій творів М. С. Грушевського та праць про його життя та діяльність; скануватиме і передаватиме відскановані у Бібліотеці pdf-копії творів М. С. Грушевського та праць про його життя та діяльність для розміщення на вебпорталі е-Архіву Михайла Грушевського у вільному доступі.

На вебпорталі «Електронний архів Михайла Грушевського» в окремому розділі буде розміщено інформацію про примірники творів М. С. Грушевського, видання з його автографами і дарчими написами на його адресу, що знаходяться на зберіганні у Бібліотеці, із відповідними гіперпосиланням на вебсайт Бібліотеки.

 
Грушевський Михайло Сергійович, електронний архів
MYKHAILO HRUSHEVSKY DIGITAL ARCHIVES
е-АРХІВ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО

Організатори заходу:
Національна історична бібліотека України
Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського НАН України
Aдреса матеріалу