Пошук у каталогах
В електронному каталозі представлена інформація про всі нові документи з 1996 року, і частково - за минулі роки. В разі відсутності документа в електронному каталозі рекомендуємо звернутися до
імідж-каталогів
Визначте мету пошуку та сформулюйте запит. Зверніть увагу, що при формулюванні запитів у всіх режимах діють наступні правила:
1. Одночасно в пошуковій формі може бути заповнено декілька полів. Результатом пошуку будуть описи, що задовольняють всім заданим критеріям.
2. Пошукові поля допустимо заповнювати в будь-якому регістрі, тому доцільно використовувати тільки малі літери.
3. Більшість полів може заповнюватися частково і в них не має сенсу вводити більше 27 символів. Частина рядка, що перевищує ліміт в 27 символів, буде ігноруватися системою.
Якщо потрібно знайти конкретну книгу, заповніть поля Автор і Назва . Разом з прізвищем автора доцільно вказувати його ініціали.
Якщо необхідно знайти всі книги по одній темі, введіть Ключові слова. Крім ненормованих словосполучень, що відображають тематику видання, до ключових слів відносяться окремі слова з назв, анотацій і предметних рубрик. Це забезпечує більшу повноту пошуку, але знижує точність.
Для підвищення точності, при використанні пошуку за ключовими словами, можна обмежити область вибірки якимось одним полем. Використовувати обмеження буває корисно, якщо необхідно знайти книгу, перше слово в назві якої не відомо. Можна задати відомі слова з назви і вказати область пошуку В назві . Результатом стануть книги, у назві яких присутні введені користувачем слова, і порядок слів на пошуку ніяк не відіб'ється.