ДЯКУЄМО ВОЇНАМ, ЯКІ ЗАХИЩАЮТЬ КРАЇНУ!

Архів друкованих видань Всеукраїнської академії наук, 1919-1931 рр.

Архів друкованих видань Всеукраїнської академії наук, 1919-1931 рр.

Реалізуючи Концепцію розвитку Національної історичної бібліотеки України (далі - НІБУ) на період до 2021 року, Книгозбірня у грудні 2020 р., за підтримки Українського культурного фонду та компанії «Цифрова Україна», здійснила оцифрування академічних серійних видань Української академії наук з власного фонду.

За підтримки Українського культурного фонду та компанії «Цифрова Україна», НІБУ здійснила оцифрування академічних серійних видань Української академії наук з власного фонду

Цінність видань в тому, що саме в них вперше надруковано правдиві результати багатьох наукових розвідок молодої української науки, які нині є основою та джерельною базою для сучасних досліджень з історії нашої держави та її регіонів. Майже всі серійні випуски були надруковані малим тиражем, частина з них була заборонена і вилучена з наукового обігу на тривалий час.
Створений онлайн ресурс «Архів друкованих видань Всеукраїнської академії наук, 1919-1931 рр.» надає вільний доступ до розпізнаних повних текстів праць вчених ВУАН.
Ресурс забезпечує:
•    Онлайн доступ до оцифрованих видань;
•    Інтуїтивний та зрозумілий інтерфейс;
•    Зручне представлення: зміст кожного видання структуровано за статтями;
•    Детальний перегляд зображень та сторінок зі старими архаїчними шрифтами;
•    Швидкий повнотекстовий пошук за змістом, автором чи назвою, роком видання;
•    Можливість використання тексту статей.
► Ресурс працює в тестовому режимі.