30.11.2020
Про бібліотеку Новини Бібліотекарю-краєзнавцю Контакти
Ви не зайшли на сайт
Головна Історична спадщина України Історія у віртуальному світі Електронний каталог Імідж-каталоги Проєкти НІБУ Наші видання Путівник по краєзнавчих веб-ресурсах бібліотек України Дарунки Наші партнери Державні закупівлі Інформаційні ресурси у вільному доступі

Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека ім. О.М. Горького

http://www.zounb.zp.ua/ 

 

Електронні каталоги та бази даних

У розділі «Ресурси», підрозділ «Е-каталог» - пошук у каталозі здійснюється за автором, назвою, роком видання, мовою, видом документа, бібліотечною колекцією, ключовим словом.

 

 

Краєзнавчі бібліографічні покажчики

У розділі «Ресурси», в підрозділі «Віртуальні виставки та бібліографічні покажчики», рубрика «Бібліографічні покажчики» -  розміщуються бібліографічні покажчики згруповані за темами, зокрема й краєзнавчі:

У розділі Е-бібліотека – оцифровані документи з різних галузей знань, зокрема й бібліографічні посібники: «Запорізька область: динаміка розвитку (1939-2009)»; «Жовтневий район м. Запоріжжя. До 75-річчя утворення».

 

Відомості про краєзнавчу діяльність та ресурси бібліотеки

У розділі «Ресурси», в підрозділі «Про Запорізький край»:

У розділі «Про бібліотеку» - інформація про історію, структуру, роботу та фонди книгозбірні.

У розділі Е-бібліотека - розміщуються повнотекстові видання, структуровані за галузями знань. 

 

Фактографічна інформація про регіон

У розділі «Ресурси», підрозділ «Запоріжжя бібліотечне» у рубриці «Довідкова інформація» - вміщено довідкові та аналітичні дані про бібліотеки області тощо.