ДЯКУЄМО ЛІКАРЯМ, ЯКІ РЯТУЮТЬ КРАЇНУ!

Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Ф. Потушняка

http://www.biblioteka.uz.ua/

 

Електронний каталог та бази даних:

БД «Краєзнавча література»;

БД «Краєзнавча база статей з періодичних видань».

 

Розділ «Онлайн БД» містить:

 

Краєзнавчі бібліографічні покажчики

У Розділі «Онлайн БД», підрозділі «Електронна бібліотека» - рубрика «Краєзнавча література», підрубрика «Наші видання» - "Василь Ґабор : до 60-річчя від дня народження письменника, науковця : бібліогр. покажч. (Серія “Культура краю в особах” 2019 р.)".

На Головній сторінці сайту, у розділі «Публікації» вміщено підрозділи:

 

Відомості про краєзнавчу діяльність та ресурси бібліотеки

На Головній сторінці сайту, у розділі «Бібліотека» вміщено підрозділи: 

У розділі «Публікації», підрозділі «Виставки» можна віртуально ознайомитися з книжковими виставками, які присвячені відомим особистостям, юверярам регіону, а також історичним та цікавим подіям краю, наприклад: "Симфонія життя Павла Бедзіра" (до 90-річчя від дня народження художника), "Корифей української етнології" (до 80-річчя від дня народження вченого-етнолога, професора Михайла Петровича Тиводара).

 

Фактографічна інформація про регіон

У розділі «Публікації» - «Хроніка культурного життя Закарпаття».

У розділі «Інтернет Ресурси», підрозділ «Громадський інформаційний центр» - мета якого розповсюдження інформації про наявні послуги електронного урядування (е-урядування) національного, регіонального та місцевого рівнів серед різних груп населення (Ресурс створений на базі ЗОУБ ім. Ф. Потушняка).

У розділі «Бібліотеки області» - контактна інформація про обласні, центральні районні та міські публічні бібліотеки області.