ДЯКУЄМО ЛІКАРЯМ, ЯКІ РЯТУЮТЬ КРАЇНУ!

Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олега Ольжича

http://www.lib.zt.ua/

Електронний каталог та БД:

Зведений каталог ЖОУНБ ім. О. Ольжича та бібліотек Житомирської області

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Краєзнавчі бібліографічні покажчики:

У розділі «Ресурси», підрозділі «Видавнича діяльність» - вміщено різні види повнотекстових матеріалів, підготовлених фахівцями книгозбірні: бібліографічні покажчики і списки, календарі знаменних і пам'ятних дат, бібліографічні огляди, інформаційні та оглядові довідки, методичні поради і рекомендації з різних галузей знань.

Підрозділ Періодичні видання вміщує інформацію про газети і журнали, які передплачує бібліотека та друкований зведений каталог періодичних видань, передплачених головними бібліотеками м. Житомир. 

Краєзнавчі ресурси представленні в роздлі «Житомирщина»:

«Нові книги» - інформація про видання, що надійшли до відділу краєзнавчої літератури (оновлюється щомісяця: представлені фото обкладинки видань та анотації до них);

«Імена в історії краю» - у списку біографічні матеріли про відомих людей, які народились, жили або працювали на Житомирщині.

Інформаційні списки та покажчики літератури, зокрема, «Знаменні і пам’ятні дати Житомирщини», «Календар знаменних і пам’ятних дат Житомирщини», «Житомирщина на сторінках преси».

Відомості про краєзнавчу діяльність та ресурси бібліотеки:

Розділ «Про нас», підозділи:

Розділі «Електронний каталог та бібліотека», підрозділ «Електронна бібліотека LIBO» - зібрання оцифрованих документів з фонду обласної книгозбірні.

У розділі «Ресурси», підрозділі «Віртуальні виставки» - книжкові виставки online, пошук здійснюється за роком та назвою відділу.

Фактографічна інформація:

Розділ «Житомирщина» :

«Міста та райони області: історія і сьогодення» - коротка довідка про міста, райони області та література про них з фондів бібліотеки.

«Краща книга року» - інформація про щорічний обласний конкурс, презентація та відзначення кращих краєзнавчих, художніх, наукових та ін. видань, а також підтримка письменників, книговидавців області. 

Розділ «Бібліотекарю» підрозділ «Бібліотеки області» - дані про обласні, центральні районні та міські публічні бібліотеки.