30.11.2020
Про бібліотеку Новини Бібліотекарю-краєзнавцю Контакти
Ви не зайшли на сайт
Головна Історична спадщина України Історія у віртуальному світі Електронний каталог Імідж-каталоги Проєкти НІБУ Наші видання Путівник по краєзнавчих веб-ресурсах бібліотек України Дарунки Наші партнери Державні закупівлі Інформаційні ресурси у вільному доступі

На допомогу науковцям

З серпня 2019 року в Електронному читальному залі Національної історичної бібліотеки України надається можливість безкоштовного доступу до міжнародних наукометричних баз даних Web of Science. Наші фахівці допоможуть Вам створити власний інформаційний профіль і ви зможете отримувати інформацію про нові публікації за темою свого дослідження на власну поштову скриньку.
 

 
Scopus надає платформу і аналітичні інструменти для наукових досліджень, допомагає знайти інформацію про прийняття стратегічних рішень, довести ROI (розрахунок коефіцієнта окупності інвестицій). Scopus допомагає заощадити час, надаючи швидкий  доступ до нових тенденцій та можливість швидкого пошуку однодумців і виявленню конкурентних ідей.
Завітайте до нашого електронного залу.
 
 

LIBRARIA - найбільший в Україні архів оцифрованої історичної періодики (наразі кілька сотень тисяч сторінок онлайн), який постійно поповнюється новою інформацією.