ДЯКУЄМО ВОЇНАМ, ЯКІ ЗАХИЩАЮТЬ КРАЇНУ!

«A Life That Never Stopped: життя в українській столиці, яке змінила, але не зламала війна»

18 жовтня 2023 року у межах вітальні «Зустріч» відбулося відкриття виставки однієї книги «A Life That Never Stopped: життя в українській столиці, яке змінила, але не зламала війна» за участі автора видання Мушега Цироняна.

Життя людей в Києві під час війни – це окрема історія, яка розповідає про різні емоції, серед яких знайшлося місце суму і радощам, невідʼємно поєднаним між собою. Зібрані у цій книзі фотознімки відображають цей особливий історичний період в Україні. Війна, що обрушилася на Україну, обʼєднала нас спільними переживаннями, болем і жахом різних людей, і неважливо, відоме твоє імʼя чи ні. Головне, що у нас одна мрія на всіх.

Портретні знімки, авторства Мушега Цироняна, зроблені у столиці в період повномасштабного російського вторгнення доводять це. Атмосфера, яку передають представлені світлини, говорить сама за себе – десь без зайвих слів усе зрозуміло, а в деяких випадках історії доповнюють зміст фото. Війна не зупиняє життя, і мешканці Києва на власному прикладі у цьому переконують: «A Life That Never Stopped».

Артбук експонується у загальній читальній залі Бібліотеки до 17 листопада 2023 року.

Висловлюємо велику подяку Мушегу за дарунок такого цінного і суспільно значимого видання у фонд Бібліотеки.