ДЯКУЄМО ВОЇНАМ, ЯКІ ЗАХИЩАЮТЬ КРАЇНУ!

Подорожі Корнеліса де Брейна

До уваги користувачів пропонуємо електронну копію видання Корнеліса де Брейна «Voyages de Corneille Le Brun, par la Moscovie, en Perse et aux Indes Orientales» (Подорожі Корнеліса де Брейна Московією, Персією та Східною Індією), 1718 р. з фонду відділу документів іноземними мовами.

Le Brun Corneille. Voyages de Corneille Le Brun par la Moscovie, en Perse, et aux Indes Orientales. Ouvrage enrichi De plus de 320. Tailles douces... Т.1 / Le Brun Corneille. - Амстердам : Freres Wetstein, 1718

Перший том двотомника подорожей Корнеліса де Брейна до Росії, Персії, Індії та Яви містить рясно проілюстровані сторінки флорою, фауною, костюмами, старожитностями та видами. Також сюди входять дві особливо широкі складні панорами, одна з Москви та друга з Ісфагану. Після першої подорожі до Леванту, "У 1701 році де Брейн на другій своїй подорожі взяв корабель до країни Самоїдів, а потім вирушив до Москви. Подорожуючи Малою Азією, він прибув до Персії, де залишився до 1704-05 рр.. Покинувши Персію, він рушив [на кораблі] до Індії [зупинившись у Кочіні], Цейлоні та Ост-Індії [тобто Батавії]. Він повернувся приблизно таким же шляхом, проживаючи в Персії між 1706 і 1707 роками і описуючи руїни Персеполя та Пасаргади» (Хаугего).