ДЯКУЄМО ЛІКАРЯМ, ЯКІ РЯТУЮТЬ КРАЇНУ!

Відзнаки НІБУ

12 липня 2019р. генеральному директору Національної історичної бібліотеки України Скорохватовій Аллі Віталіївній Президія Національної спілки краєзнавців України вручила диплом та почесний знак «Лауреат премії імені академіка Петра Тронька» в номінації: «За висвітлення науково-краєзнавчої та громадської діяльності академіка Петра Тронька (дослідження історії міст і сіл України, теоретичного та практичного краєзнавства)».

НІБУ отримала диплом учасника Топ-10 Рейтингу в номінації «Джерела біографії»

Національна історична бібліотека України отримала диплом учасника Топ-10 Рейтингу в номінації «Джерела біографії» за підготовку книги «Видання з автографами українських діячів науки і культури: каталог колекції Національної історичної бібліотеки України. Вип. 1 / уклад. Н. О. Горська; ред. О. І. Марченко, С. І. Смілянець, К. Г. Таранюк-Русанівський (Київ: Видавничий дім «Вініченко», 2018).

диплом учасника Топ-10 Рейтингу в номінації «Джерела біографії» за підготовку книги «Видання з автографами українських діячів науки і культури: каталог колекції Національної історичної бібліотеки України. Вип. 1

Каталог представлено на сайті НІБУ, в рубриці «Наші видання».

4 червня 2019 року співробітники відділу стародруків, цінних та рідкісних видань НІБУ Наталя Горська та Світлана Смирнова взяли участь у заходах Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу», який другий рік поспіль проводить Інститут біографічних досліджень Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. Рейтинг започатковано з нагоди 100-річчя Біографічної комісії УАН та 25-річчя заснування Інституту біографічних досліджень з метою виявлення та популяризації наукових розвідок в галузі біографістики та біографіки вчених, краєзнавців та бібліологів України.