ДЯКУЄМО ВОЇНАМ, ЯКІ ЗАХИЩАЮТЬ КРАЇНУ!

Відзнаки НІБУ

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №24/2021

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України
За значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю  постановляю:

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня
СКОРОХВАТОВУ Аллу Віталіївну - генерального директора Національної історичної бібліотеки України, м.Київ

Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
22 січня 2021 року
https://www.president.gov.ua/documents/242021-36373

 

12 липня 2019 року генеральному директору Національної історичної бібліотеки України Скорохватовій Аллі Віталіївній Президія Національної спілки краєзнавців України вручила диплом та почесний знак «Лауреат премії імені академіка Петра Тронька» у номінації: «За висвітлення науково-краєзнавчої та громадської діяльності академіка Петра Тронька (дослідження історії міст і сіл України, теоретичного та практичного краєзнавства)».

 

НІБУ отримала диплом учасника Топ-10 Рейтингу в номінації «Джерела біографії»

Національна історична бібліотека України отримала диплом учасника Топ-10 Рейтингу в номінації «Джерела біографії» за підготовку книги «Видання з автографами українських діячів науки і культури: каталог колекції Національної історичної бібліотеки України. Вип. 1 / уклад. Н. О. Горська; ред. О. І. Марченко, С. І. Смілянець, К. Г. Таранюк-Русанівський (Київ: Видавничий дім «Вініченко», 2018).

диплом учасника Топ-10 Рейтингу в номінації «Джерела біографії» за підготовку книги «Видання з автографами українських діячів науки і культури: каталог колекції Національної історичної бібліотеки України. Вип. 1

Каталог представлено на сайті НІБУ, у рубриці «Наші видання».

 

4 червня 2019 року співробітники відділу стародруків, цінних та рідкісних видань НІБУ Наталя Горська та Світлана Смирнова взяли участь у заходах Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу», який другий рік поспіль проводить Інститут біографічних досліджень Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. Рейтинг започатковано з нагоди 100-річчя Біографічної комісії УАН та 25-річчя заснування Інституту біографічних досліджень з метою виявлення та популяризації наукових розвідок в галузі біографістики та біографіки вчених, краєзнавців та бібліологів України.