ДЯКУЄМО ВОЇНАМ, ЯКІ ЗАХИЩАЮТЬ КРАЇНУ!

Обмінний фонд

Обмінний фонд Національної історичної бібліотеки України є універсальним за своїм складом, містить книги, брошури, періодичні та продовжувані видання, що не втратили свою наукову, художню та культурну цінність. Обмінний фонд Бібліотеки постійно знаходиться в русі, використовується для обміну і розповсюдження документів серед бібліотек України. Він відокремлений від основного фонду Бібліотеки не знаходиться на балансі та не використовується для обслуговування читачів.

Обмінний фонд Національної історичної бібліотеки України формується за рахунок дублетних документів, вилучених з основного фонду; видань самої бібліотеки, призначених для обміну; документів непрофільних та дублетних, отриманих з інших бібліотек; дарунків від приватних осіб, установ, організацій, якщо вони вже є у складі основного фонду.

При здійснені документообміну пріоритет надається бібліотекам Міністерства культури України, бібліотекам наукових та учбових закладів, інформаційному управлінню апарату Верховної Ради України, Державним архівам України, Державній науковій установі «Книжкова палата України імені Івана Федорова», бібліотекам музеїв.

Обмінний фонд Бібліотеки знаходиться при відділі комплектування та обліку документно-інформаційних ресурсів. Відповідальність за організацію роботи в обмінному фонді покладена на завідувача відділу та головного бібліотекаря, що закріплено посадовими інструкціями.

З питань документообміну звертатись до відділу комплектування та обліку документно-інформаційних ресурсів.

Список літератури для ознайомлення та відбору №1 (xls)

Список літератури для ознайомлення та відбору №2 (zip-архів)

Список літератури для ознайомлення та відбору №3 (zip-архів)

Список літератури для ознайомлення та відбору №4 (xls) 

Список літератури для ознайомлення та відбору №5 (xls)

Контактна особа: Коваленко Алла Миколаївна, зав. відділу комплектування та обліку документно-інформаційних ресурсів +380(44) 280-80-43