01.04.2020
Про бібліотеку Новини Бібліотекарю-краєзнавцю Контакти
Ви не зайшли на сайт
Головна Концепція розвитку НІБУ до 2020 року Історична спадщина України Електронний каталог Імідж-каталоги Проєкти НІБУ Наші видання Путівник по краєзнавчих веб-ресурсах бібліотек України Дарунки Державні закупівлі Інформаційні ресурси у вільному доступі

Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олега Ольжича

http://www.lib.zt.ua/

Електронний каталог та БД:

Зведений каталог ЖОУНБ ім. О. Ольжича та бібліотек Житомирської області.

 

Краєзнавчі бібліографічні покажчики:

У розділі «Ресурси» - підрозділ «Видавнича діяльність» - відомості про видання книгозбірні: за роком чи назвою відділу можна ознайомитися з виданнями (у повному тексті).

В розділі «Житомирщина»:

«Нові книги» - інформація про книги, що надійшли до відділу краєзнавчої літератури (оновлюється щомісяця: представлено фото обкладинки книги та анотація);

Інформаційні списки та покажчики літератури, зокрема заявлені «Знаменні і пам’ятні дати Житомирщини», «Календар знаменних і пам’ятних дат Житомирщини», «Житомирщина на сторінках преси».

Відомості про краєзнавчу діяльність та ресурси бібліотеки:

Розділ «Про нас» підрозділ «Історична довідка» - відомості з історії бібліотеки;

підрозділ «Відеоматеріали» містить відеозвіти діяльності відділів бібліотеки;

підрозділ «Бібліотека у ЗМІ» містить бібліографічний опис та анотації статей у періодиці з 2010 року.

Розділі «Електронний каталог та бібліотека» підрозділ «Електронна бібліотека LIBO» - зібрання оцифрованих документів ЖОУНБ ім. О. Ольжича.

В розділі «Ресурси» підрозділ «Віртуальні виставки» зібрані виставки відділів бібліотеки, пошук здійснюється за роком та назвою відділу.

Фактографічна інформація:

Розділ «Житомирщина» :

«Міста та райони області: історія і сьогодення» - коротка довідка про міста та райони області та література про них з фондів бібліотеки.

«Імена в історії краю» - у списку біографічні матеріли про відомих людей, які народились, жили або працювали на Житомирщині.

«Нові книги» - фото та анотації книг, що надійшли до фонду відділу краєзнавства.

«Краща книга року» - інформація про щорічний обласний конкурс, презентація книг-переможниць за попередні роки.

Розділ «Бібліотекарю» підрозділ «Бібліотеки області» - дані про обласні, центральні районні та міські публічні бібліотеки області.

Проверка ТИЦ