ДЯКУЄМО ЛІКАРЯМ, ЯКІ РЯТУЮТЬ КРАЇНУ!

Прес-тур для представників ЗМІ

13 листопада 2012 р. відбулась прес-конференція та прес-тур книгосховищами Національної історичної бібліотеки України, що проходили в рамках реалізації другого етапу проекту «Історична спадщина України – світовий доступ в електронному форматі». Представники ЗМІ побували в книгосховищах Бібліотеки та побачили в якому стані знаходиться унікальна література XVI-XVII столітть; дізналися про сучасні технології зберігання книг і ознайомилися з вже оцифрованими в електронній читальній залі; отримали думки з перших вуст від Генерального директора Алли Скорохватової та співробітників про всі зміни, що відбуваються в Бібліотеці завдяки проекту.

Проект «Історична спадщина України - світовий доступ в електронному форматі», другий етап якого щойно розпочався, передбачає оцифрування стародрукованих видань, створення Центру дистанційного працевлаштування, облаштування електронної читальної зали Історичної бібліотеки.

Спільний проект Бібліотеки та компанії "Електронні архіви України" здійснюється за підтримки Міністерства культури України, Української бібліотечної асоціації, МГО «Інтелектуальне лідерство», Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».