ДЯКУЄМО ЛІКАРЯМ, ЯКІ РЯТУЮТЬ КРАЇНУ!

Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія

http://www.libr.dp.ua/

Електронний каталог та бази даних:

БД «Зведений каталог періодичних видань м. Дніпропетровська» висвітлює інформацію про періодичні видання з усіх галузей знань у провідних бібліотеках міста;

БД «Дніпропетровщина» містить періодичні видання, окремі номери та бібліографічні описи матеріалів із періодичних видань (журнали та газети) з усіх галузей знань українською та російською мовами, пов’язані з сучасним життям та історією Дніпропетровської області та Катеринославської губернії.

Розділ «Ресурси» підрозділ «Фонди та колекції» - інформація про каталоги, картотеки, колекції книгозбірні.

Краєзнавчі бібліографічні покажчики

У розділі «Ресурси», підрозділ «Видання бібліотеки» - бібліографічні покажчики з 1999 р. по 2019 р.: «Любити можна тільки те, що знаєш». Микола Чабан». До 60-річчя від дня народження (2018); «Без строку давності : бібліогр. покажч.» (2015).

 

Відомості про краєзнавчу роботу та ресурси книгозбірні

Розділ «Ресурси», підрозділі «Краєзнавчі ресурси» - предсавлено загальна історія краю у рубриках:

У підрозділі «Електронні ресурси» представлена: краєзнавча електронна бібліотека, електронна бібліотека «Колекції», періодика онлайн (електронні видання, журнали online) тощо.

Підрозділ «Віртуальні виставка» - розміщено книжкові виставки online, нових видань, зокрема краєзнавчого змісту: «Таємниці синельниківського підпілля», «Визволителі Дніпропетровщини» тощо.

У підрозділі «Відеогалерея» - можна ознайомитися з відеоматеріалами та буктрейлерами, створеними співробітниками бібілотеки.

У розділі «Дніпропетровщина на сторінках центральних періодичних видань» - зібрано бібліографічні описи статей у періодиці з різних сфер життя краю: економіка, житлово-комунальне господарство, історія, культура, освіта тощо.

У розділі «Про бібліотеку», підрозділи:

 

Фактографічна інформація про регіон

У розділі «Дніпропетровщина бібліотечна» висвітлюється інформація, корисна для бібілотечних працівників: бібліотечна мережа регіону, корисні посилання, науково-методична діяльність тощо.

Розділ «Дніпропетровщина - культурний регіон» - надається інформація про державні, культурні, освітні заклади регіону.

Портал «ДніпроКультура» - просвітницький проєкт, присвячений культурі Дніпропетровського регіону. Розміщено матеріали про цікаві культурно-мистецькі події краю, видатних діячів творчих професій, публікуються нариси з історії міст і сіл Дніпропетровщини, розповіді про пам’ятники культури та пам’ятки природи, театри, музеї, бібліотеки. Пропонуються додаткові посилання на друковані джерела та веб-ресурси з інформацією про культуру регіону.