Програми для перегляду документів в форматі DJVU

DjVu Browser Plugin - плагін для перегляду DjVu в браузері, яку розробила компанія LizardTech. Для того щоб встановити плагін, необхідно завантажити та запустити інсталятор і довести інсталяцію до кінця. Після того, як плагін буде встановлений при відкритті в браузері djvu файлу він буде показаний одразу в браузері. DjVu Browser Plugin підтримує найрозповсюджені браузери — Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera.

Завантажити DjVu Browser Plugin

WinDjVu - програма для перегляду документів в форматі djvu. На відміну від DjVu Browser Plugin WinDjVu пропонує великий набір функцій. WinDjVu має високу швидкість відображення djvu-документів, простий інтерфейс і не займає багато місця.

Завантажити WinDjVu

DjVu Reader - ще одна програма для читання та перегляду файлів djvu. Поширюється у вигляді архіву з файлами програми, що не вимагає встановлення. Досить завантажити архів програми, розпакувати в будь-яке місце жорсткого диска і переглядати djvu файли.

Завантажити DjVu Reader

Доступ до електронних видань у флеш форматі може бути заблокований з систем Apple iOS та Mac OS X у зв`язку з політикою Apple щодо форматів корпорації Adobe.