28.03.2020
Про бібліотеку Новини Бібліотекарю-краєзнавцю Контакти
Ви не зайшли на сайт
Головна Концепція розвитку НІБУ до 2020 року Історична спадщина України Електронний каталог Імідж-каталоги Проєкти НІБУ Наші видання Путівник по краєзнавчих веб-ресурсах бібліотек України Дарунки Державні закупівлі Інформаційні ресурси у вільному доступі

Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека ім. О.М. Горького

http://www.zounb.zp.ua/

 

Електронні каталоги та бази даних

На Головній сторінці – у розділі «Е-каталог», пошук здійснюється за автором, назвою, роком видання, мовою, видом документа, бібліотечною колекцією, ключовим словом.

 

Краєзнавчі бібліографічні покажчики

У розділі «Ресурси» в підрозділі «Про Запорізький край» представлені посібники «Знаменні та пам'ятні дати Запоріжжя 2004-2015» та "Ювілейні дати" , «Міста і села Запорізької області» тощо; новий підрозділ "Віртуальні виставки та бібліографічні покажчики" .

У розділі Е-бібліотека – оцифровані документи з різних галузей знань, в т. ч. й бібліографічні посібники: «Запорізька область: динаміка розвитку (1939-2009)»; «Жовтневий район м. Запоріжжя. До 75-річчя утворення».

 

Відомості про краєзнавчу діяльність та ресурси бібліотеки

У розділі «Про бібліотеку» - інформація про історію, структуру, роботу та фонди книгозбірні;

Розділ «Ресурси»: в підрозділі «Запоріжжя бібліотечне» (рубрика «Історія бібліотек») - «Нарис з історії обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.М. Горького 1905 – 1999 рр.»;

підрозділ «Про Запорізький край» в рубриці «Із краєзнавчих колекцій» - оцифровані стародруки краєзнавчого змісту: Адельберг Л. Мосты Запорожья; «На барикадах. 1905 год в Александровске» тощо.

У розділі Е-бібліотека – в підрозділі «Библиотечное дело»: «Уставъ Александровской городской общественной библиотеки» і т. ін.

 

Фактографічна інформація про регіон

У розділі «Ресурси» (підрозділ «Запоріжжя бібліотечне») в рубриці «Довідкова інформація» - вміщено довідкові та аналітичні дані про бібліотеки області, «Адреси і телефони публічних бібліотек регіону» (центральні б-ки; сільські та міські публічні б-ки) тощо.

Проверка ТИЦ