01.04.2020
Про бібліотеку Новини Бібліотекарю-краєзнавцю Контакти
Ви не зайшли на сайт
Головна Концепція розвитку НІБУ до 2020 року Історична спадщина України Електронний каталог Імідж-каталоги Проєкти НІБУ Наші видання Путівник по краєзнавчих веб-ресурсах бібліотек України Дарунки Державні закупівлі Інформаційні ресурси у вільному доступі

Національний університет «Києво-Могилянська академія»

http://www.ukma.edu.ua/

У розділі «Наука» підрозділ «Центри та лабораторії» подано інформацію про структурні підрозділи НаУКМА, які поглиблено розробляють перспективні напрями досліджень, в т.ч. історико-краєзнавчі:

Науково-дослідний центр «Спадщина Києво-Могилянської академії»;

Український центр досліджень Голодомору;

Центр «Кримські Студії» ім. Ісмаїла Гаспринського, мета якого міждисциплінарне дослідження історії, культури та природи Кримського півострову.

Центр досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства, серед основних напрямів діяльності якого є вивчення історії євреїв на території сучасної України.

У підрозділі «Публікації» інформація про міжнародний міждисциплінарний журнал «Київська Академія», який НДЦ спільно з кафедрами історії й філософії та релігієзнавства НаУКМА видає від 2004 р., авторські і колективні монографії, а також статті/публікації.

У підрозділі «Видавнича діяльність» інформація про наукові видання Університету:

Наукові записки. Історичні науки (доступно у повнотекстовому форматі);

Праці професорів та викладачів НаУКМА;

Київська Академія (міждисциплінарний науковий журнал, присвячений дослідженню спадщини Києво-Могилянської та Київської духовної академій) (доступно у повнотекстовому форматі).

Проверка ТИЦ