ДЯКУЄМО ВОЇНАМ, ЯКІ ЗАХИЩАЮТЬ КРАЇНУ!

З історії міст і сіл України. Вип. 9 (57) (вересень 2018 р.)

А37695

9(с2)

С 773

Старостін В. Дніпро: символ міста. Будинок Хрінникова / В. С. Старостін = Dnipro: the citys symbol.The Khrinnykov House / V. Starostin. - Дніпро : Герда, 2017. - 136 с. : іл., фот. - (Пам’ять міста).

У цьому науково-популярному виданні йдеться про один з найважливіших історичних об’єктів міста Дніпро – будинок Хрінникова, історія якого ще недостатньо вивчена. Сьогодні тут розташований готель «Україна», що вважається візитівкою міста. Детально описано історію створення та власників цього прибуткового будинку. Видання написане українською та англійською мовами та доповнено фотодокументами, схемами.

Ознайомитися з фрагментом >>>

А37375

9(с2)

Б 483

Бердянську – 190: До 190-річчя заснування міста Бердянська / Л. Ноздріна, Я. Воробйова. – Мелітополь : Видавничий будинок Мелітопольської міської друкарні, 2017. – 400 с.: фот.

Книга про місто Бердянськ Запорізької області написана у чотирьох частинах, кожна з яких містить відомості та факти з історії міста. Перша частина присвячена природним ресурсам та заснуванню міста. У другій частині зібрано листи та статті XIX століття про Бердянськ. Третя частина присвячена відомому місцевому краєзнавцю Павлу Архипенку та його щоденникам з 1963 по 1990 рік. У четвертій частині зібрано фотодокументи історичних будівель, пам’яток архітектури.

Ознайомитися з фрагментом >>>

В4164

9(с2)

І-904

Рукавицын И. А. Исторический путеводитель по Почтовой (1917-2017) / И. А. Рукавицын; редактор Н. И. Ищенко. – Киев : Книга-плюс, 2017. – 168 с.: фот.

Це історико-краєзнавче дослідження про найстарішу магістраль міста Кривий Ріг Дніпропетровської області – проспект Поштовий та його сторічну історію. У книзі наочно показано як змінювався архітектурний вигляд, розкрито біографії мешканців вулиці, вміщено відомості про архітекторів різних років, котрі створювали проекти будівель. Текст видання супроводжується численними фотодокументами, листівками, репродукціями картин, що публікуються вперше.

Ознайомитися з фрагментом >>>